Işık Sistemleri

Türkiye,Kıbrıs,Azerbeycan,Kazakistan,Gürcistan,Türkmenistan ve Ermenistan`ı kapsayan, ses,ışık,görüntü,outdoor efektler ve sahne teknolojileri ile ilgili , her biri dünyada kalitesi ile yer edinmiş büyük markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Bu markalar ile ile LOTUS TEKNOLOJİ , oteller,clubler,stadyumlar,tiyatrolar,kültür merkezleri,tv stüdyoları,yolcu gemileri gibi başlıca alanlarda projeler gerçekleştirmekte ve temsil ettiği bu sistemler ile taahhütlerini gerçekleştirmektedir.

Kiralama sektöründeki firmalara da yine temsil ettiği sistemler ile satış ve servis desteği vermektedir.

Lotus teknoloji , satış ve satış sonrası vermiş olduğu servis hizmeti ile projelerine devam etmektedir.

Markalarımız

ChamSys

Show ışıkları ve mimari ışıklarda ışık kontrol masaları ve bağlı ekipmanları üreten , konusunda Dünyada ilk 3 firma arasında yer alan İngiliz firmamızdır.

MagicQ Katalog

MagicQ Compact Katalog

MagicQ Stadium Katalog

SnakeSys Katalog

Vari-Lite

Otomatik Aydınlatma Teknolojisinde Lider.

“Teknik yaratıcı ruhu”, 1981’den beri Vari-Lite’ı otomatik aydınlatma endüstrisinin ön planında tutmuştur. Şirket, yaratıcı mühendisliğin herhangi bir performansa veya sunuma yeni bir boyut kazandırmak için yaratıcı aydınlatma ile birleşebileceğine inanmak üzerine kurulmuştur.

Vari-Lite Güncel Ürün Kataloğu İçin Tıklayınız

Studio Due

30 yılı aşkın sürede yenilik, tasarım ve üretim tecrübesi ile, aydınlatma tasarımcılarını, mimarları ve aydınlatma danışmanlarını zorluklarında desteklemek için son teknoloji ürünü aydınlatma çözümleri üreten  İtalyan ışık teknolojileri Firmamızdır.

2017 Light Masterpiece

2017 Light Masterpiece – New Products

GLP

Alman Aydınlatma Ürünleri GmbH, dünyanın önde gelen aydınlatma teknolojisi ekipmanları üreticisi ve eğlence aydınlatma sektöründe LED teknolojisinin ön planında.

Showtec

Showtec Eğlence Aydınlatma